Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable

Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable, 3'/0,9m

550 Kč

Prvotřídní Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable, 3'/0,9m co nám vyrábí Dean Markley - toto zboží si můžete nechat dodat za hustou cenu 550 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN220292
Do obchodu

Popis

Dean Markley

Dnes je tady pro vás Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable, 3'/0,9m od populárního výrobce Dean Markley - toto zboží si můžete opatřit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 550. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Reproduktorový kabel

 Reproduktorové kabely Dean Markley jsou vyráběny stejnou metodou, kterou zajisté dobře znáte z legendární série kytarových a baskytarových strun Blue Steel. Použita je kryogenická metoda, při které jsou kabely pomocí tekutého dusíku rychle zmraženy na teplotu -148°C. Tepelný šok vyvolá molekulární změnu materiálu, a to se skvělými výsledky – zvuk těchto kabelů je živější, transparentnější a jasnější v celém frekvenčním spektru, každou notu tedy uslyšíte jasně a zcela bez jakéhokoliv rušivého šumu. Kromě toho má kryogenické ošetření příznivý vliv i na odolnost a životnost kabelu.

Všechny produkty od výrobce
Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable

Dean Markley BSSP3S Blue Steel Speaker Cable, 3'/0,9m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce