Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable

Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable, 6'/1.8m

660 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable, 6'/1.8m s pečetí kvality Dean Markley - tento artikl je tady pro vás ve výprodejové akci za 660 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: HN220293
Do obchodu

Popis

Dean Markley

Top produkt, Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable, 6'/1.8m se známou značkou Dean Markley - tento produkt koupíte ve slevové akci za 660. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Reproduktorový kabel

 Reproduktorové kabely Dean Markley jsou vyráběny stejnou metodou, kterou zajisté dobře znáte z legendární série kytarových a baskytarových strun Blue Steel. Použita je kryogenická metoda, při které jsou kabely pomocí tekutého dusíku rychle zmraženy na teplotu -148°C. Tepelný šok vyvolá molekulární změnu materiálu, a to se skvělými výsledky – zvuk těchto kabelů je živější, transparentnější a jasnější v celém frekvenčním spektru, každou notu tedy uslyšíte jasně a zcela bez jakéhokoliv rušivého šumu. Kromě toho má kryogenické ošetření příznivý vliv i na odolnost a životnost kabelu.

Všechny produkty od výrobce
Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable

Dean Markley BSSP6S Blue Steel Speaker Cable, 6'/1.8m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce