Decksaver Denon Prime4 cover

Decksaver Denon Prime4 cover

1890 Kč

Udělejte si radost: Decksaver Denon Prime4 cover s osvědčenou značkou Decksaver - tento hit můžete sehnat při časově omezené akci za 1890 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN206694
Do obchodu

Popis

Decksaver

Diskontní Decksaver Denon Prime4 cover kvalitní značky Decksaver - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 1890. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní s DJ konzolí Denon Prime 4.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Denon Prime4 cover

Decksaver Denon Prime4 cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce