Decksaver Moog Grandmother cover

Decksaver Moog Grandmother cover

1270 Kč

Prvotřídní Decksaver Moog Grandmother cover od známé značky Decksaver - tento artikl je v tento okamžik levně za 1550 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN206699
Do obchodu

Popis

Decksaver

Dnes je tady pro vás Decksaver Moog Grandmother cover od oblíbeného výrobce Decksaver - tento artikl je tady pro vás v jedinečné akci za 1550. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní s analogovým syntezátorem Moog Grandmother.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Moog Grandmother cover

Decksaver Moog Grandmother cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce