Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT)

Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT)

1350 Kč

Tradiční bestseller, Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT) se známou značkou Decksaver - toto zboží zakoupíte ve výhodné akci za 1330 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206703
Do obchodu

Popis

Decksaver

Neodoláte: Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT) od originálního výrobce Decksaver - tento produkt dodáváme po zlevnění za 1330. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní s moduly Moog Mother 32 a DFAM.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT)

Decksaver Moog Mother 32 & DFAM cover (SOFT-FIT)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce