Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité)

Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité)

1190 Kč

Exkluzivní Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité) od značky Decksaver - tento produkt prodáváme s úžasnou cenovkou 1190 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221633
Do obchodu

Popis

Decksaver

Vaše možnosti obohacující Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité) od oblíbené společnosti Decksaver - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 1190. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kryt

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, místy povrchové škrábance. Bez originálního obalu.

!!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obaly jsou vyrobeny z kvalitního, průhledného plastu.

Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité)

Decksaver Pioneer DDJ-1000 cover (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce