Decksaver Roland Aira VT-4 cover

Decksaver Roland Aira VT-4 cover

690 Kč

Limitovaná edice produktu Decksaver Roland Aira VT-4 cover pocházející od značky Decksaver - tento hit můžete získat za skvělou cenu 690 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN206705
Do obchodu

Popis

Decksaver

Vaše možnosti obohacující Decksaver Roland Aira VT-4 cover s osvědčenou značkou Decksaver - tento hit získáte za mimořádně nízkou cenu 690. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní s vokodérem Roland Aira VT-4.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Roland Aira VT-4 cover

Decksaver Roland Aira VT-4 cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce