Decksaver Roland DJ-808 cover

Decksaver Roland DJ-808 cover

1220 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Decksaver Roland DJ-808 cover od společnosti Decksaver - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu 1220 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175957
Do obchodu

Popis

Decksaver

Spokojenost přinášející Decksaver Roland DJ-808 cover od originálního výrobce Decksaver - tento artikl je tady pro vás s unikátní slevou za 1220. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obaly jsou vyrobeny z kvalitního, průhledného plastu.

Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Roland DJ-808 cover

Decksaver Roland DJ-808 cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce