Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover

Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover

672 Kč

Jedinečná nabídka, Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover co odebíráme od výrobce Decksaver - tento hit pořídíte v bombastické akci za 604 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN206704
Do obchodu

Popis

Decksaver

Právě je za dobrou cenu Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover od společnosti Decksaver - tento produkt objednáte ve výprodejové akci za 604. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní se sekvencérem Squarp Pyramid MK2.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover

Decksaver Squarp Pyramid MK2 Cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce