Decksaver Uno Synth & Drum cover

Decksaver Uno Synth & Drum cover

892 Kč

Jasný hit, Decksaver Uno Synth & Drum cover od známé značky Decksaver - tento artikl je tady pro vás v husté akci za 1090 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN206701
Do obchodu

Popis

Decksaver

Oblíbený produkt Decksaver Uno Synth & Drum cover od známého výrobce Decksaver - toto zboží si můžete objednat s neuvěřitelnou slevou za 1090. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Kryt

 !!! Toto je pouze plastový kryt, fotka je ilustrační i s výrobkem na který je kryt vyroben !!!

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu plastových obalů pro elektronický hardware a nástroje všeho druhu. Ve studiu, doma nebo na cestě na vaše vybavení totiž neustále číhá nebezpečí v podobě prachu, nápojů, zvědavých domácích mazlíčků nebo dětí. Všechny tyto faktory mohou v několika málo okamžicích přivést váš nástroj nebo celý systém ke zkáze.

Plastové obaly Decksaver zakryjí všechny důležité části vašeho vybavení, jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely a ponechávají otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Obal je vyroben z kvalitního a průhledného plastu, plně kompatibilní se syntezátory IK Multimedia Uno.

Všechny produkty od výrobce
Decksaver Uno Synth & Drum cover

Decksaver Uno Synth & Drum cover

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce