Denis Wick Adjustable cup 5531

Denis Wick Adjustable cup 5531

1350 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Denis Wick Adjustable cup 5531 značky Denis Wick - tento hit naleznete za bombastickou cenu 1350 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN173319
Do obchodu

Popis

Denis Wick

Nabídka pro vás: Denis Wick Adjustable cup 5531 od výrobce Denis Wick - tento produkt obchodujeme za bombastickou cenu 1350. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Dusítko na trubku

 Dusítka značky Denis Wick nastavují standard pro tón a intonaci žesťových nástrojů již po mnoho let. Nabízejí úžasnou šíři zvukových barev a jejich používání je nedílnou součástí mnoha klasických i avantgardních orchestrálních děl, filmové hudby, zvuku big bandů a jiných jazzových těles.

Dusítka s tlumícím nástavcem patří k těm nejvíce všestranným výrobkům na trhu. Žádaného zvuku lze docílit nastavením polohy tlumícího nástavce. Dusítko je tak ideálním pro hru v orchestru, sólový výstup i mikrofonní snímání.

https://www.youtube.com/watch?v=8DaORXg1gLA

Všechny produkty od výrobce
Denis Wick Adjustable cup 5531

Denis Wick Adjustable cup 5531

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce