DENON DJ SC6000M Prime

DENON DJ SC6000M Prime

45890 Kč

Vaše oblíbené zboží, DENON DJ SC6000M Prime s trendy značkou DENON DJ - tento produkt koupíte v akci za 45890 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212163
Do obchodu

Popis

DENON DJ

Výjimečné zboží, DENON DJ SC6000M Prime oblíbené značky DENON DJ - tento artikl musíte mít za výhodnou cenu 45890. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

DJ přehrávač

 Dlouholetý záměr navrhnout profesionální přehrávač přenášející workflow analogového světa do digitální domény definuje SC6000M, nový profesionální player pro DJs s motorizovaným talířem. Přehrávač prošel celou řadou inovací, včetně vylepšené motorové brzdy a tuhosti talíře, nového 10,1 palcového displeje, nového operačního systém Engine OS, integrovaného WiFi rozhraní, HDD slotu na spodní straně, zvětšené jogy a přepracované podsvícené pady. Přehrávač jistě ocení zejména turntablisté a nároční DJs, kteří nehledají kompromisy.

Ultimativní DJ přehrávač

SC6000M představuje naprostou technologickou špičku mezi profesionálními standalone přehrávači pro DJs na současném trhu.
Výše uvedený arsenál kreativních nástrojů rozšiřuje celkovou mediální a pracovní flexibilitu přehrávačee, který je již nyní připraven na budoucnost ve světe DJingu.

Pokročilý dotykový displej a digitální workflow

SC6000M Prime vás ohromí svým pokročilým 10,1 palcovým, plně barevným displejem s podporou multitouch a gest. Displej je dostatečně prostorný na pohodlné procházení vaší rozsáhlé hudební knihovny, ale také na úpravu playlistů a složek. Přibližte si právě přehrávanou waveformu, prohlédněte a upravte obsah vaší šložky a dramaticky tak urychlete svou workflow. Přehrávač také spolehlivě analyzuje nenačtené tracky (včetně Rekordbox knihovny, načítá hot-cues a loopy).

Média budoucnosti, streamovací služby přímo v přehrávači

SC6000M pracuje s dvěma výstupy o vzorkovací frekvenci 96 kHz a bitové hloubce 24 bitů. Přehrávač podporuje všechny hlavní komprimovaná i nekomprimovaná média a formáty a přichází také s integrovaným WiFi rozhraním a ethernetovým portem. DJs mají nyní pouze skrze přehrávač přístup ke streamovací platformě TIDAL, která bude brzy v rámci bezplatných softwarových updates doplněna o služby Beatport, Beatsource a Soundcloud.

Zvětšený 8,5‘‘ jog Wheel

Dorovnávejte rychlosti, najděte první dobu nebo scratchujte pomocí zvětšeného jogu, který nově nastavíte dle vašich osobních preferencí přepracovaným nastavením tuhosti a kompletně personalizovanou odezvou. Centrální LCD displej zobrazuje veškeré klíčové informace o skladbě, album a track art ale také například vaše logo. Společně s barevným LED podsvícením po obvodu talíře přináší SC6000M kromě špičkových parametrů také kompletní vizuální personalizaci.

Míchání v tónině

Vytvářejte harmonicky dokonalé sety pomocí automatizované kategorizace jednotlivých tracků dle tóniny. Zobrazit tóninu u jednotlivých tracku můžete jak tradičně, tak skrze Camelot wheel.

Taktilní pady

Gumové odpalovací pady přehrávače SC6000M se vyznačují neobvykle rychlou odezvou pro intuitivnější a rychlejší práci během vašich vystoupení. Pady mají volitelné režimy Hot-Cue, Loop, Roll a Slicer, které přímo vybízí ke krájení samplů, instantní tvorbě remixů a prodlužování/zkracování build-upů. Nově interpretujte vaší hudební sbírku a dodejte klasickým skladbám nový dech.

Libovolné úložiště

SC6000 spolehlivě načte veškeré současné digitální hudební knihovny. 3 USB porty a 1 slot na SD kartu poskytují dostatečný čas a prostor pro hladké střídání DJs a kromě flashdisků můžete pomocí slotu na 2,5‘‘ HDD načítat velké terabytové knihovny. Síťově propojené přehrávače vyžadují pouze jeden připojený HDD. Přehrávač si navíc pamatuje veškeré zásahy, které automaticky vyvolá po načtení paměťového média (cue points, loop regions, historie přehrávání, přípravné seznamy, analýza tracků).

Pokročilý Timestretch algoritmus

Detekce rychlosti tracků (BPM) je v současné době stále oblíbenější u progresivní ch DJs, SC6000 pracuje s pokročilým algoritmem zhodnocující rychlosti napříč různými digitálním formáty a přináší vysoce kvalitní zvukovou kvalitu bez nežádoucích artefaktů i během drastických změn v rychlostech.

Dvě vrstvy

SC6000M Prime je stejně jako model SC5000 vybaven dvěma vrstvami (layer). Díky tomu se u jednoho zařízení SC6000 bavíme o dvou přehrávačích v jednom, a to bez použití PC. Každá z „vrstev“ má svůj vlastní audio výstup (24-bit/96kHz) a zařízení podporuje veškeré nekomprimované formáty včetně FLAC, ALAC and WAV a samozřejmě i všechny populární, běžně používané komprimované hudební formáty.

Serato DJ Pro

Dotyková obrazovka SC6000M přináší pokročilé ovládání DVS software Serato DJ Pro. Bavíme se tedy o ovládání a konfiguraci Serato DJ Pro FX, filtrů a dalších prvků*.
*režim Serato controller v rámci budoucích update.

ENGINE PRIME knihovna

ENGINE PRIME je efektivní cesta jak kategorizovat a pokročile se orientovat ve vaší hudební knihovně. Importujte skladby z plně kompatibilních databází Rekordbox™, iTunes, Serato a NI Traktor collections (včetně cues, smyček a metadat) nebo pouze přetáhněte tracky ze složky v prohlížeči. „Napasujte“ beatgrid a následně exportujte své připravené seznamy na flash disk, SD kartu nebo HDD.

ENGINE Connect

Celá řada PRIME společně komunikuje skrze 5 portů LAN routeru, který je integrovaný v mixážním pultu X1850 PRIME.
• ENGINE OS je operační systém pro přehrávače SC6000 a SC6000M
• ENGINE PRIME software pro management vaší hudební databáze

Všechny produkty od výrobce
DENON DJ SC6000M Prime

DENON DJ SC6000M Prime

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce