Digitech CabDry VR

Digitech CabDry VR

2990 Kč

Dnes je tady pro vás Digitech CabDry VR od top značky Digitech - toto zboží si můžete koupit v bombastické akci za 3490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN170610
Do obchodu

Popis

Digitech

Jasný hit, Digitech CabDry VR od originálního výrobce Digitech - tento produkt dodáváme s úžasnou cenovkou 3490. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Kytarový efekt

 CabDryVR Dual Cabinet Simulator od firmy Digitech nabízí simulace čtrnácti kytarových a basových kabinetů. Signál z vašich efektů, popř. pedalboardu, můžete přes tuto krabičku posílat přímo do mixu, DAW nebo In-Ear sluchátek a užívat si kvalitní zvuk kytarových boxů bez jejich skutečné přítomnosti.

Tento efekt má dva symetrické vstupy a výstupy ke kterým jsou přiřazeny samostatné ovladače. Dvoupolohovým switchem přepínáte mezi basovými a kytarovými simulacemi zvuků. Dva mono vstupy umožňují uživatelům kombinovat zvuky dvou obsažených zvukových emulací, které na výstupu krabičku opouští jako hutný Dual cabinet signál. Každý input má svůj samostatný ovladač Size/Level, kterým lze nastavit charakter zvuku zvolené simulace kabinetu a jeho hlasitost v mixu. Typ kabinetu nastavíte otočnými ovladači Cabinet Type A/B, z nichž každý obsahuje sedm přednastavených zvuků. Nastavení ovladače Cabinet B na funkci Dry vám umožní do aparátu poslat čistý signál.

Všechny produkty od výrobce
Digitech CabDry VR

Digitech CabDry VR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce