Digitech DOD Mini Expression

Digitech DOD Mini Expression

2290 Kč

Jasný hit, Digitech DOD Mini Expression od známého výrobce Digitech - tento produkt objednáte po slevě za 2290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170614
Do obchodu

Popis

Digitech

Není proč váhat, Digitech DOD Mini Expression oblíbené značky Digitech - tento hit získáte za jedinečnou cenu 2290. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Expression pedál

 Nový pasivní DOD Mini Expression Pedal od firmy Digitech je ideální pro váš pedalboard i peněženku. Nehledě na svou velikost je díky pevné ocelové konstrukci dostatečně odolný proti opotřebení a mechanickému poškození. Krabička je na zadní straně vybavena třípolohovým přepínačem TRS/TS/RTS, díky čemuž bude kompatibilní s většinou efektů a dalšího vybavení.

Všechny produkty od výrobce
Digitech DOD Mini Expression

Digitech DOD Mini Expression

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce