Digitech DOD Rubberneck

Digitech DOD Rubberneck

5590 Kč

Udělejte si radost: Digitech DOD Rubberneck od kvalitního výrobce Digitech - tento produkt objednáte za jedinečnou cenu 5590 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170616
Do obchodu

Popis

Digitech

Top produkt, Digitech DOD Rubberneck od oblíbeného výrobce Digitech - tento artikl se na vás těší při likvidaci skladu za nepřekonatelných 5590. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Kytarový efekt

 DOD Rubberneck je analogový delay s hřejivým zvukem a rozšířenými modulačními funkcemi.

Tři velké knoby nastavují základní parametry jako čas (30 – 1000 ms a až 1,5 s po aktivaci funkce Tap Tempo), počet ozvěn a hlasitost delaye.

Skutečná zábava však začíná pod nimi. Kombinovaný potenciometr Rate/Depth moduluje čas delaye a vytváří efekty podobné chorusu nebo vibratu, další potenciometr Gain/Tone pak ovlivňuje míru saturace a ořezu výšek efektovaného signálu.

Pomocí bočních přepínačů lze nastavit rytmické variace (čtvrtky, osminy, tečkované osminy) a tzv. Tails – pokud chcete, může ozvěna po vypnutí efektu přirozeně doznít. Poloha On-No Dry pak ze signálové cesty vyřadí původní signál a slyšet je pouze samotná ozvěna.

Nožní přepínače neslouží pouze k aktivaci efektu a udávání tempa, ale při jejich sešlápnutí a podržení lze efektovaný signál také v reálném čase modulovat. Přepínač Effect On tak umožňuje i „klouzavý“ Rubbernecking efekt připomínající práci s vibrato pákou, druhý přepínač mimo své hlavní funkce také moduluje opakování frází. Průběh těchto speciálních efektů lze nastavit potenciometry vedle přepínačů, které zároveň fungují jako vizuální indikátory jednotlivých parametrů.

Nechybí efektová smyčka a vstup pro externí footswitch. Efekt se napájí pomocí adaptéru a funguje v režimu True Bypass, ve vypnutém stavu tedy nijak neovlivňuje průchozí signál.

Všechny produkty od výrobce
Digitech DOD Rubberneck

Digitech DOD Rubberneck

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce