Digitech The Drop (použité)

Digitech The Drop (použité)

2540 Kč

Exkluzivní Digitech The Drop (použité) co bereme od značky Digitech - tento hit pořídíte za skvělou cenu 2540 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221719
Do obchodu

Popis

Digitech

Dnes je tady pro vás Digitech The Drop (použité) s osvědčenou značkou Digitech - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 2540. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Kytarový efekt

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, jeví známky používání, povrchové škrábance. Neoriginální ovladací knob, viz foto.

DIGITECH DROP
Tento efekt způsobí revoluci ve vašem pedalboardu i v možnostech hraní vašich kytarových linek. Od teď už totiž nebudete muset řešit výměnu kytary kvůli tomu, že v jiné skladbě hrajete podladěně.

Efekt funguje naprosto jednoduše. Pomocí potenciometru si zvolíte, jaký způsob podladění chcete, tedy o kolik tónů se má váš nástroj podladit (až do jedné oktávy). Přepínačem si zvolíte, jestli se má efekt chovat tak, že podladění bude jen dočasné po dobu držení hlavního spínače nebo jestli se bude chovat jako klasický efekt s on/off funkcí.

Všechny produkty od výrobce
Digitech The Drop (použité)

Digitech The Drop (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce