Digitech Whammy Ricochet

Digitech Whammy Ricochet

2790 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Digitech Whammy Ricochet s jakostní značkou Digitech - tento artikl je v tento okamžik při právě probíhající akci za 3190 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170612
Do obchodu

Popis

Digitech

Kvalitní Digitech Whammy Ricochet od značky Digitech - tento artikl musíte mít ve výhodné akci za 3190. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový efekt

 Whammy pedál od firmy Digitech je skutečnou legendou mezi pitch shiftery. Za jedinou vadu na kráse byla dlouho považována jeho neskladnost. Nový Whammy Ricochet však tuto skutečnost zcela mění - masivní výkyvný pedál nahrazuje multifunkční footswitch a krabička tak získává nový, kompaktní vzhled.

K ovládání tohoto efektu slouží dva potenciometry a dvoupolohové přepínače. Otočným přepínačem Pitch zvolíte jedno ze sedmi základních nastavení režimů, ve kterých se Whammy Richochet pohybuje. Duální přepínač Ballistic s funkcemi Shift/Return určuje průběh efektovaného signálu, tj. rychlost s jakou dosáhnete požadovaného přeladění a návratu zpět. Přepínačem Range zvolíte, zda se bude tón snižovat nebo zvyšovat.

Efekt funguje jak v klasickém bypass módu, tak pouze po dobu sešlápnutí přepínače. K nastavení tohoto parametru slouží ovladač Momentary.

O průběhu a rychlosti efektovaného procesu vás budou informovat červené LED diody. Žonglování s výškou tónu tak budete mít pod kontrolou i vizuálně.

Všechny produkty od výrobce
Digitech Whammy Ricochet

Digitech Whammy Ricochet

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce