Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature

Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature

45990 Kč

Hit poslední doby, Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature od oblíbeného výrobce Dingwall - tento hit můžete sehnat s extra slevou za 45990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212425
Do obchodu

Popis

Dingwall

Radost přinášející Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature od výrobce Dingwall - tento artikl je v tento okamžik po zlevnění za 45990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování..

Elektrická baskytara

 Basista progresivně metalové bandy Periphery, Adam Nolly Getgood je jedním z propagátorů moderního zvuku "fanned fret" nástrojů od výrobce Dingwall, a tomuto modelu Combustion propůjčil i své jméno. Každá struna na této baskytaře má svou vlastní menzuru, což nabízí vyvážený zvuk ve všech polohách. Přidejte elektroniku od Darkglass, vysokou úroveň zpracování a před vámi je seběvědomý moderní nástroj, který vyniká svou spolehlivostí, potěší drobnými vychytanými detaily a nabídne širokou paletu zvuků.

Baskytary řady NG jsou vyrobené v Číně, ale před prodejem všechny putují do hlavní továrny Dingwallu v Kanadě, kde je každý nástroj podroben dvouhodinovému testu, pečlivému seřízení a doladění (finální dobroušení pražců, kontrola elektroniky, atd.), ačkoliv jde o dostupnější modelovou řadu, vynikají nástroje NG bezchybnou výrobní kvalitou a příkladným zpracováním, jde o plnohodnotné profesionální nástroje.

Tělo basy je vyrobené z olše, krk je javorový z pěti kusů. Inženýři Dingwallu strávili léta experimentování s výběrem dřev a počtem vrstev na krku, aby se zaměřili právě na jeho vysokou stabilitu. Rozteče strun jsou 18 mm, menzura je proměnlivá od 34" na struně G po 37" na struně H, hmatník má rádius 9,45". Na pražce nástroje byl použit pevný materiál (výrobce jej označuje "18% hard nickel silver fretwire"), který dovoluje, aby byly co nejnižší, což zvýrazňuje podíl "dřevitosti" na celkovém zvuku. Futuristický vzhled kromě šikmých pražců a výrazné červené metalízy dotváří také pickguard z karbonových vláken.

Elektronika nabízí možnost přepínání aktivního a pasivního módu, dále je tu: hlasitost; volič snímačů (kobylkový, oba paralelně, oba sériově, krkový); basy (70 Hz); nižší středy (500 Hz); vyšší středy (2,8 KHz).

Nástroj je pouze několik let používaný, najdete na něm běžné drobné známky po hraní, jako jsou velmi lehké oděrky. Vše je 100% funkční. Jde o použité zboží, které se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature

Dingwall Combustion 5 Adam Nolly Getgood NG2 Signature

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce