Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed

Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed

59990 Kč

V akci je právě teď Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed od výrobce Dingwall - tento hit získáte za skvělou cenu 59990 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN221066
Do obchodu

Popis

Dingwall

Spokojenost přinášející Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed se známou značkou Dingwall - tento produkt máte po jednoduché objednávce při časově omezené akci za 59990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická baskytara

 Skupinka nadšenců z Kanady vytvořila značku Dingwall Guitars, jež vyrábí kvalitní baskytary s originálním designem z těch nejlepších materiálů. Všechny nástroje jsou vyrobeny s vášní, láskou, posedlostí, kreativitou, hrdostí, a právě všechny tyto hodnoty dál zůstávájí v nástroji i po opuštění obchodu. Mezi hráče na Dingwall patří vousáč Lee Sklar (Phill COllins, Toto, Jackson Browne), Rob Van Der Loo (Epica), Nathan Navarro (Super Mario) nebo Adam "Nolly" Getgood (Periphery). Nástroje Dingwall se vyznačují osobitým tvarem korpusu těla, umístěním snímačů i proměnlivou délkou menzury nebo šikmými pražci. Různá menzura pro jednotlivé struny vyrovnává jejich tah a výrazně zlepšuje znělost, čitelnost a kvalitu tónu. Struny jsou tak mezi sebou vyrovnané.

Řada NG3 “Nolly” Signature byla vytvořena k 10. výročí od založení Dingwall ve spolupráci s firemním hráčem Adamem "Nolly" Getgoodem. Baskytary jsou inspirovány řadou Combustiony, tedy vznikly kombinací severoamerických materiálů a komponentů s čínskou precizní výrobou. Nástroje však disponují pevným tónem a skvělým výkonem, na který jste u značky Dingwall zvyklí. Baskytary jsou vyráběny ve verzi se 4,5 a 6 strunami.

NG3 “Nolly” Signature 5 je pětistrunná basa se třemi Dingwall FD-3N snímači a Darkglass Tone Capsule preampem. Pohodlné hraní vám potom zajistí krk s profilem Medium Thin C, pětice potenciometrů a příjemné přírodní materiály, díky nímž bude váš požitek z hraní maximální.

Menzura jednotlivých strun:

H 37"

E 36,25"

A 35,5"

D 34,75"

G 34"

Všechny produkty od výrobce
Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed

Dingwall NG3 “Nolly” Signature 5 PM Left Handed

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce