Dowina Rustica CLC

Dowina Rustica CLC

10360 Kč

Vaše možnosti obohacující Dowina Rustica CLC od populární značky Dowina - toto zboží si můžete objednat ve výprodejové akci za 11990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207898
Do obchodu

Popis

Dowina

Velmi žádaný produkt, Dowina Rustica CLC od populární značky Dowina - tento hit můžete sehnat s výjimečnou slevou za 11990. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Klasická kytara

 Klasická kytara Rustica CLC nabízí polomasivní korpus s přední deskou zhotovenou z masivního cedru a luby a zadní deskou z vrstveného mahagonu. Ke krku ze dřeva nato, nazývaného pro jeho podobnost s mahagonem „eastern mahogany“, je přilepen hmatník z ebonizovaného dřeva (hardwood) osazený devatenácti pražci. Povrchová úprava Open Pore podporuje přirozené akustické vlastnosti dřeva a zachovává jeho přirozený vzhled. Praktický spodní výřez těla poskytuje hráčům dobrý dohmat i na vyšších polohách hmatníku.

Struny jsou uchyceny přes nultý a sedlový pražec z plastového materiálu PPS v kobylce z hardwoodu a klasických otevřených mechanikách. Tradiční dekorativní prvky reprezentuje zdobná rozeta.

Historie slovenské firmy Dowina sahá až do roku 1979. Původně houslařská firma se etablovala na poli výroby akustických kytar, při které používá tradiční postupy, houslařské know-how a klade důraz na výběr materiálů.

Všechny produkty od výrobce
Dowina Rustica CLC

Dowina Rustica CLC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce