Dowina Rustica CLCE

Dowina Rustica CLCE

15890 Kč

Tradiční bestseller, Dowina Rustica CLCE od firmy Dowina - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 14990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207897
Do obchodu

Popis

Dowina

Unikátní Dowina Rustica CLCE co bereme od značky Dowina - toto zboží si můžete koupit výhodně za 14990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Klasická elektroakustická kytara

 Klasická elektroakustická kytara Rustica CLCE nabízí polomasivní korpus s přední deskou zhotovenou z masivního cedru a luby a zadní deskou z vrstveného mahagonu. Ke krku ze dřeva nato, nazývaného pro jeho podobnost s mahagonem „eastern mahogany“, je přilepen hmatník z ebonizovaného dřeva (hardwood) osazený devatenácti pražci. Povrchová úprava Open Pore podporuje přirozené akustické vlastnosti dřeva a zachovává jeho přirozený vzhled. Praktický spodní výřez těla poskytuje hráčům dobrý dohmat i na vyšších polohách hmatníku.

Struny jsou uchyceny přes nultý a sedlový pražec z plastového materiálu PPS v kobylce z hardwoodu a klasických otevřených mechanikách. Tradiční dekorativní prvky reprezentuje zdobná rozeta.

Kytara je vybavena aktivní elektronikou Fishman Presys+ s podkobylkovým snímačem a je tak ideální pro živé hraní.

Historie slovenské firmy Dowina sahá až do roku 1979. Původně houslařská firma se etablovala na poli výroby akustických kytar, při které používá tradiční postupy, houslařské know-how a klade důraz na výběr materiálů.

Všechny produkty od výrobce
Dowina Rustica CLCE

Dowina Rustica CLCE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce