Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E

Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E

6890 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E co bereme od značky Dual - tento produkt doručujeme s VIP slevou pro každého za 6890 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: HN221999
Do obchodu

Popis

Dual

Diskontní Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E originální od labelu Dual - tento produkt máte na dosah ruky v perfektní akci za 6890. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Gramofon

 Kvalitní gramofon disponuje USB portem pro digitalizaci starých i nových hudebních záznamů, RIAA vestavěným zesilovačem, řemínkovým náhonem (otáčky 33/45 za minutu), masivním hliníkovým talířem pro eliminaci vibrací a přenoskou OM 5E od firmy Ortofon.

DT 205 USB je plně kompatibilní se softwarem Audacity, kde můžete digitalizované nahrávky dále upravovat prostřednictvím ekvalizérů a různých efektů. Zadní panel obsahuje stereo RCA výstup pro připojení do reproduktorů, nebo Hi-Fi sestavy.

Všechny produkty od výrobce
Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E

Dual DT 250 USB + Ortofon OM 5E

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce