Dunlop Bass Picks Variety Pack

Dunlop Bass Picks Variety Pack

140 Kč

Právě je za dobrou cenu Dunlop Bass Picks Variety Pack s trendy značkou Dunlop - tento artikl musíte mít s neuvěřitelnou slevou za 140 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN212553
Do obchodu

Popis

Dunlop

Prvotřídní Dunlop Bass Picks Variety Pack od producenta Dunlop - tento produkt doručujeme výhodně za 140. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Trsátka

 Pokud nevíte, jaká trsátka vám vyhovují, nebo chcete zkusit něco nového, tato sada složená z různých typů, je ideální variantou.

Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek.
O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop Bass Picks Variety Pack

Dunlop Bass Picks Variety Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce