Dunlop DAP1152

Dunlop DAP1152

239 Kč

Spokojenost přinášející Dunlop DAP1152 co nám vyrábí Dunlop - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 239 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208241
Do obchodu

Popis

Dunlop

Top produkt, Dunlop DAP1152 s jakostní značkou Dunlop - tento hit naleznete za výhodnou cenu 239. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Kovové struny pro akustickou kytaru

 Fosforbronzové struny značky Martin jsou vyráběny s důrazem na co nejdelší životnost při zachování jasného a dynamického zvuku. Na rozdíl od ostatních strun je není nutné dlouho rozehrávat, téměř okamžitě po natažení na akustickou kytaru vám poskytnou celou paletu bohatých a vřelých tónu. Docíleno toho bylo použitím šestihranného ocelového jádra s vysokým obsahem uhlíku a vinutím z kvalitního fosforbronzu. Zásadní vliv na dlouhou životnost má také speciální VCI (Vapor Corrosion Inhibitor) balení, které zaručuje, že se k vám struny dostanou ve stejně skvělé kondici, v jaké opustily kalifornskou továrnu.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop DAP1152

Dunlop DAP1152

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce