Dunlop DAP1254

Dunlop DAP1254

239 Kč

V akci je pouze tady Dunlop DAP1254 s osvědčenou značkou Dunlop - tento produkt koupíte výhodně za 239 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208242
Do obchodu

Popis

Dunlop

Jakostní Dunlop DAP1254 oblíbené značky Dunlop - toto zboží si můžete nechat doručit ve slevové akci za 239. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost..

Kovové struny pro akustickou kytaru

 Fosforbronzové struny značky Martin jsou vyráběny s důrazem na co nejdelší životnost při zachování jasného a dynamického zvuku. Na rozdíl od ostatních strun je není nutné dlouho rozehrávat, téměř okamžitě po natažení na akustickou kytaru vám poskytnou celou paletu bohatých a vřelých tónu. Docíleno toho bylo použitím šestihranného ocelového jádra s vysokým obsahem uhlíku a vinutím z kvalitního fosforbronzu. Zásadní vliv na dlouhou životnost má také speciální VCI (Vapor Corrosion Inhibitor) balení, které zaručuje, že se k vám struny dostanou ve stejně skvělé kondici, v jaké opustily kalifornskou továrnu.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop DAP1254

Dunlop DAP1254

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce