Dunlop Flow Standard 1.14

Dunlop Flow Standard 1.14

160 Kč

Dnes je tady pro vás Dunlop Flow Standard 1.14 co nám dodává Dunlop - tento hit pořídíte extra levně za 160 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN212549
Do obchodu

Popis

Dunlop

Velmi žádaný produkt, Dunlop Flow Standard 1.14 kvalitní značky Dunlop - tento hit získáte v časové omezené slevě za 160. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Trsátka

 Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek. O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop Flow Standard 1.14

Dunlop Flow Standard 1.14

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce