Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala

Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala

330 Kč

Právě je za dobrou cenu Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala od výrobce Dunlop - toto zboží si můžete nechat dodat za úžasnou cenu 330 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN212560
Do obchodu

Popis

Dunlop

Jedinečná nabídka, Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala kvalitní značky Dunlop - tento produkt objednáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 330. Vybírejte to nejlepší u nás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte..

Trsátka

 Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek.
O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala

Dunlop Jimi Hendrix Pick Tin Aura Mandala

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce