Dunlop John Petrucci Variety Pack

Dunlop John Petrucci Variety Pack

235 Kč

Dnes je tady pro vás Dunlop John Petrucci Variety Pack od oblíbené společnosti Dunlop - tento artikl doporučujeme za bombastickou cenu 235 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN212555
Do obchodu

Popis

Dunlop

Poctivý výrobek, Dunlop John Petrucci Variety Pack od producenta Dunlop - toto zboží si můžete nechat doručit po zlevnění za 235. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování..

Trsátka

 Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek.
O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Pokud nevíte, jaká trsátka vám vyhovují, nebo chcete zkusit něco nového, tato sada složená z různých typů, je ideální variantou.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Zde se jedná o John Petrucci signature, trsátka byly vyrobeny přesně dle jeho specifikací.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop John Petrucci Variety Pack

Dunlop John Petrucci Variety Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce