Dunlop M299 Carbon Copy Mini

Dunlop M299 Carbon Copy Mini

4990 Kč

Nabídka pro vás: Dunlop M299 Carbon Copy Mini od top výrobce Dunlop - tento hit můžete sehnat v neopakovatelné akci za 4240 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208440
Do obchodu

Popis

Dunlop

Výjimečné zboží, Dunlop M299 Carbon Copy Mini od známé značky Dunlop - tento produkt prodáváme v časové omezené slevě za 4240. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kytarový efekt

 MXR Carbon Copy Mini z řady Dunlop MXR je zmenšenou verzí populárního analogového delay pedálu Carbon Copy, který si získal srdce nejednoho kytaristy. V této ultra kompaktní podobě se krabička snadno vměstná do libovolného pedalboardu. Co se jistě nezmenšilo je zvuk efektu, který nabízí parádní organické delay zvuky - od krátkých slapback ech po dlouhé zasněné plochy s téměř nekonečným sustainem.

Tři základní ovladače pedálu určují mix čistého/zprocesovaného signálu (Mix), počet opakování (Regen) a rychlost nástupu delay efektu (Delay). Stejně jako u pedálu Carbon Copy je zde k dispozici spínač Mod, který zapíná modulaci dozvuků delay efektu. Zvuk krabičky navíc můžete projasnit pomocí bočního přepínače Bright.

Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. K napájení pedálu slouží 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop M299 Carbon Copy Mini

Dunlop M299 Carbon Copy Mini

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce