Dunlop Rabea Massaad Flow

Dunlop Rabea Massaad Flow

235 Kč

Ve slevě je Dunlop Rabea Massaad Flow od firmy Dunlop - toto zboží si můžete nechat poslat levně za 235 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN212552
Do obchodu

Popis

Dunlop

Jasný hit, Dunlop Rabea Massaad Flow oblíbené značky Dunlop - toto zboží si můžete nechat dodat v úžasné akci za 235. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Trsátka

 Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek.
O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Trsátka Rabea Massaad Flow jsou výsledkem spolupráce zmíněné značky Dunlop a známého hráče Rabea Massaad. Byly vyrobeny přesně dle jeho specifikací.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop Rabea Massaad Flow

Dunlop Rabea Massaad Flow

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce