Dunlop White Fang Pick Tin 1.0

Dunlop White Fang Pick Tin 1.0

330 Kč

Ve slevě je Dunlop White Fang Pick Tin 1.0 co nám dodává Dunlop - tento produkt máte po jednoduché objednávce v neopakovatelné akci za 330 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: HN212556
Do obchodu

Popis

Dunlop

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Dunlop White Fang Pick Tin 1.0 od kvalitního výrobce Dunlop - toto zboží si můžete nechat doručit ve slevové akci za 330. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Trsátka

 Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská společnost se již od šedesátých let zaměřuje na výrobu kytarového příslušenství – efektů, kapodastrů, slidů, strun a právě kytarových trsátek.
O trsátkách Dunlop lze říct, že určitě jde o ta nejpoužívanější a nejhranější na celém světě.

Nikdo jiný navíc nenabízí trsátka tolika tvarů, tlouštěk, materiálů, designů a typů. S trsátky Dunlop máte jistotu, že vždycky najdete to, co pro svou hru potřebujete.

Všechny produkty od výrobce
Dunlop White Fang Pick Tin 1.0

Dunlop White Fang Pick Tin 1.0

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce