DXKY Custom Guarneri No.1

DXKY Custom Guarneri No.1

29990 Kč

Trendy DXKY Custom Guarneri No.1 od známé značky DXKY - tento hit můžete sehnat s VIP slevou pro každého za 29990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208411
Do obchodu

Popis

DXKY

Nabídka pro vás: DXKY Custom Guarneri No.1 populárního výrobce DXKY - tento hit naleznete s výjimečnou slevou za 29990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování..

Akustické housle

 Firma DXKY byla založena v roce 2010 a je považována za jedničku mezi čínskými výrobci smyčcových nástrojů. Jejich housle, violy, violoncella i kontrabasy spokojeně používá čím dál tím větší množství profesionálních hudebníků. Důraz je kladen na ruční výrobu za použití tradičních postupů v kombinaci s moderními technologiemi. I díky tomu jsou nástroje DXKY srovnatelné s konkurenčními modely z výrazně vyšších cenových relací.

Tento nástroj typu Guarneri se pyšní celomasivním tělem z německého fládrovaného javoru v kombinaci s výběrovým smrkem na vrchní desce. Dřevo bylo přirozeným způsobem pečlivě vysoušeno po dobu minimálně deseti let, nabídne tedy perfektní stabilitu a skvělé akustické vlastnosti. Na tělo i krk byl ručně nanesen olejový lak v patinované úpravě, hmatník a garnitura jsou z indického ebenu. Nataženy jsou prvotřídní struny Thomastik Dominant.

Všechny produkty od výrobce
DXKY Custom Guarneri No.1

DXKY Custom Guarneri No.1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce