DXKY Custom Stradivari No.2

DXKY Custom Stradivari No.2

20990 Kč

Top produkt, DXKY Custom Stradivari No.2 originální od labelu DXKY - tento produkt máte za pár kliknutí s VIP slevou pro každého za 20990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208413
Do obchodu

Popis

DXKY

Diskontní DXKY Custom Stradivari No.2 od známého výrobce DXKY - tento artikl se na vás těší v bombastické akci za 20990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Akustické housle

 Firma DXKY byla založena v roce 2010 a je považována za jedničku mezi čínskými výrobci smyčcových nástrojů. Jejich housle, violy, violoncella i kontrabasy spokojeně používá čím dál tím větší množství profesionálních hudebníků. Důraz je kladen na ruční výrobu za použití tradičních postupů v kombinaci s moderními technologiemi. I díky tomu jsou nástroje DXKY srovnatelné s konkurenčními modely z výrazně vyšších cenových relací.

Tento nástroj typu Stradivari se pyšní celomasivním tělem z německého fládrovaného javoru v kombinaci s výběrovým smrkem na vrchní desce. Dřevo bylo přirozeným způsobem pečlivě vysoušeno po dobu minimálně deseti let, nabídne tedy perfektní stabilitu a skvělé akustické vlastnosti. Na tělo i krk byl ručně nanesen olejový lak v patinované úpravě, hmatník a garnitura jsou z indického ebenu. Nataženy jsou prvotřídní struny Thomastik Dominant.

Všechny produkty od výrobce
DXKY Custom Stradivari No.2

DXKY Custom Stradivari No.2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce