EBS DE Retracer Dealy pedal

EBS DE Retracer Dealy pedal

5590 Kč

Unikátní EBS DE Retracer Dealy pedal od populárního výrobce EBS - tento hit naleznete v bombastické akci za 6990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207562
Do obchodu

Popis

EBS

Poctivý výrobek, EBS DE Retracer Dealy pedal od originálního výrobce EBS - tento produkt máte po jednoduché objednávce s neuvěřitelnou slevou za 6990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Baskytarový efekt

 EBS Retracer Delay Pedal je workstation efekt pro všechny baskytaristy a kytaristy, kteří rádí experimentují se zvuky a nespokojí se pouze s čistým nebo zkresleným signálem. Jednoduché ovládání a flexibilní konektivita vám poskytne univerzální efekt vhodný do všech hudebních stylů a hracích technik. Retracer Delay Pedal vám umožní vytvořit si až 200 různých zvuků, jejichž nastavení se zobrazí na přehledném LCD displeji. Samotný efekt obsahuje dva pedálové spínače, z nichž jeden má funkcí Tap tempo a přepínače uložených presetů. Samotné nastavení efektu vám potom umožní čtveřice potenciometrů. Boční strany obsahují nástrojové vstupy a výstupy, efekt také disponuje integrovanou efektovou smyčkou, což oceníte zejména při zapojení dalších modulačních efektů. Přední strana potom nabízí USB port pro připojení do počítače a MIDI In/Thru vstup pro expression pedál. Efekt vám poskytne široký dynamický rozsah až do 115 dB a zvuková kvalita signálu je 24bit/48 kHz.

Všechny produkty od výrobce
EBS DE Retracer Dealy pedal

EBS DE Retracer Dealy pedal

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce