EBS HD 802

EBS HD 802

65900 Kč

Neodoláte: EBS HD 802 s proslulou značkou EBS - tento artikl musíte mít v jedinečné akci za 65900 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219097
Do obchodu

Popis

EBS

Diskontní EBS HD 802 co odebíráme od výrobce EBS - tento produkt posíláme levně za 65900. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Baskytarový tranzistorový zesilovač

 Tato tranzistorová hlava vyniká univerzálností a precizně nadefinovaným ekvalizérem, který umožňuje kontrolu tónu v celém frekvenčním spektru. Ne náhodou je zesilovač oblíbený mezi profesionálními hudebníky. HD-802 disponuje kompresorem/limiterem pro kontrolu dynamiky a rozšířeným ekvalizérem s basovým filtrem s přepínačem rozsahu pro změnu referenční frekvence, dvojitými posuvnými středy a výškami s přepínačem referenčního rozsahu a ovládáním jasu. Zvýraznění harmonických frekvencí až po silné zkreslení je možné nastavit potenciometrem Drive s oddělenými Hi a Lo přepínači charakteru zkreslení.

Symetrický XLR výstup na zadním panelu je vybavený simulací reproduktoru. V nouzi si tak vystačíte i bez snímání vašeho aparátu mikrofonem. Na zadním panelu samozřejmě nechybí dostatek vstupů a výstupů včetně efektové smyčky, dvojice reproduktorových výstupů, praktický výstup pro ladičku a vstup pro footswitch, symetrické Pre/Post výstupy a linkový výstup. Celý aparát byl navržen a vyroben ve Švédsku.

Všechny produkty od výrobce
EBS HD 802

EBS HD 802

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce