Electro-Harmonix CNTL Knob

Electro-Harmonix CNTL Knob

1190 Kč

Jasný hit, Electro-Harmonix CNTL Knob od Electro-Harmonix - tento artikl doporučujeme s neuvěřitelnou slevou za 1190 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219146
Do obchodu

Popis

Electro-Harmonix

Právě je za dobrou cenu Electro-Harmonix CNTL Knob od výrobce Electro-Harmonix - tento hit můžete získat za bombastickou cenu 1190. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Kytarový efekt

 Cntl Knob je expression pedál bez expression pedálu z produkce americké značky Electro Harmonix. Účel krabičky je jasný – nahradit pomocí dvou ovladačů Exp 1 a 2 funkci expression pedálu. Otáčením potenciometrů doprava a doleva jednoduše napodobíte heel/toe pozice klasických expression pedálů, footswitchem poté přepínáte mezi nastavením knobů Exp 1 a Exp 2.

Maximální kompatibilitu krabičky s pedálovými efekty s výstupem pro expression pedál z produkce EHX i jiných značek zaručuje přepínač polarity na boku (TRS +/-). Napájení 9V DC center negative adaptérem je nutné pouze pro funkčnost LED indikace. Součástí balení je šest stop, tj. přibližně 1,8 metru, dlouhý propojovací TRS kabel.

Všechny produkty od výrobce
Electro-Harmonix CNTL Knob

Electro-Harmonix CNTL Knob

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce