Electro-Harmonix KT88EH PAIR

Electro-Harmonix KT88EH PAIR

2890 Kč

Jakostní Electro-Harmonix KT88EH PAIR od společnosti Electro-Harmonix - toto zboží si můžete zakoupit extra levně za 2890 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN212391
Do obchodu

Popis

Electro-Harmonix

Radost přinášející Electro-Harmonix KT88EH PAIR od známého výrobce Electro-Harmonix - toto zboží zakoupíte s extra slevou za 2890. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektronka do lampových aparátů

 KT88EH je výkonová elektronka/tetroda používaná v aparátech Fender (Major), Blackstar, DV Mark, Diesel a jako ekvivalent 6550 pro získání kulatějších basů, lepší čitelnosti zvuku a vyššího výkonu.

Elektronky značky Electro Harmonix patří dlouhodobě k těm nejlepším na trhu. K zákazníkům se díky pečlivé výstupní kontrole dostávají jen ty opravdu kvalitní kusy.

Uvedená cena je za pár.

Upozornění k instalaci
Toto zboží vyžaduje odbornou montáž. Párované elektronky jsou pouze zárukou toho, že se výkon mezi ně rozdělí rovnoměrně. Jednotlivé párované dvojice (či čtveřice) se ale podstatně liší svými parametry i v rámci jedné značky, a proto je třeba po výměně elektronek VŽDY zkontrolovat a případně donastavit pracovní bod zesilovače. Pokud se tak neučiní, je velké riziko tepelného přetížení a výrazného zkrácení životnosti, na které se záruka nevztahuje. Pracovní bod zesilovače rádi nastavíme i v našem servisu.

Všechny produkty od výrobce
Electro-Harmonix KT88EH PAIR

Electro-Harmonix KT88EH PAIR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce