Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer

Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer

4190 Kč

Dnes jsme vybrali: Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer od firmy Electro-Harmonix - tento produkt máte na dosah ruky za bombastickou cenu 4190 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN206339
Do obchodu

Popis

Electro-Harmonix

Tohle si zamilujete: Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer od firmy Electro-Harmonix - tento artikl je v tento okamžik v jedinečné akci za 4190. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Nožní přepínač

 Tri Parallel Mixer od EHX je univerzální nožní přepínač, který nabízí skvělou flexibilní konektivitu a intuitivní ovládání pro snadné spárování efektů, aparátů či hudebních nástrojů. Přepínač nabízí tři možnosti využití, které můžete vzájemně kombinovat. V jednu chvíli může být ovladačem tří efektových smyček, v další chvíli je přepínačem třech aparátů nebo hudebních nástrojů. Tri Parallel Mixer je vhodný především pro live performance nebo studiová session.

Každý kanál obsahuje pedálový přepínač a čtveřici potenciometrů pro úpravu vstupního či výstupního signálu. Hlasitost všech kanálů potom upravíte ovladačem hlasitosti Dry či Master volume. Zadní panel obsahuje oddělené tři páry Send a Return konektorů, na bočních stranách potom naleznete Input a Output.

Všechny produkty od výrobce
Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer

Electro-Harmonix Tri Parallel Mixer

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce