Electro-Harmonix Triangle Big Muff

Electro-Harmonix Triangle Big Muff

2240 Kč

Jakostní Electro-Harmonix Triangle Big Muff od populárního výrobce Electro-Harmonix - toto zboží si můžete opatřit extra výhodně za 2490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN194974
Do obchodu

Popis

Electro-Harmonix

Výjimečné zboží, Electro-Harmonix Triangle Big Muff co odebíráme od výrobce Electro-Harmonix - tento produkt dodáváme extra levně za 2490. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kytarový efekt

 Triangle Big Muff Pi je věrnou reinkarnaci legendárního stejnojmenného pedálu z roku 1969, prvního z řady Big Muff krabiček. Vychází k výročí padesátin americké značky Electro Harmonix. Oproti originálu disponuje podstatně kompaktnějším tvarem, takže jednoduše splyne s vaším pedalboardem.

Jedná se o sustainer efekt, který se v rámci charakteru zvuku pohybuje na škále overdrive/distortion/fuzz. S jeho pomocí dosáhnete krásně znělého plného tónu s až smyčcovým sustainem vhodného pro vykreslení kytarových sól a dlouhých atmosférických ploch, stejně jako syrového rvavého rockového zvuku. Záleží pouze na vašich preferencích a nastavení tří základních ovladačů.

Veškerá elektronika je usazena v odolném kovovém šasi. Krabička pracuje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. Pedálový efekt lze napájet 9V adaptérem nebo 9V baterií.

Všechny produkty od výrobce
Electro-Harmonix Triangle Big Muff

Electro-Harmonix Triangle Big Muff

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce