Engl Fireball 25

Engl Fireball 25

21590 Kč

Hit poslední doby, Engl Fireball 25 kvalitní značky Engl - tento hit můžete získat výhodně za 21590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212507
Do obchodu

Popis

Engl

Tradiční bestseller, Engl Fireball 25 co nám dodává Engl - tento hit seženete extra výhodně za 21590. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový lampový zesilovač

 Lampové zesilovače Engl Fireball mají pověst spolehlivých metalových hi-gain aparátů vhodných pro hráče, co vyžadují i při větším zkreslení jasně artikulovaný dynamický zvuk. Po 60W a silnějším 100W modelu přichází německá značka na trh s 25W aparátem, který nicméně neslevuje z vysokého standardu řady.

FIREBALL 25 E633 je dvoukanálový zesilovač, který potěší (tak jako všechny modely Fireball) přehlednými ovládacími prvky. Zvuková škála prvního kanálu (Clean) začínaná na jasném čistém zvuku a končí na rockovějším crunchi. Druhý kanál (Lead) navazuje, kde končí Clean channel, a pokračuje až do sfér metalového ultra-hi gainu. Mnozí jistě ocení i možnost attenuace zvuku díky ovladači Power Soak na zadním panelu, kdy dokážete výkon aparátu snížit až na 1W. Parádní „vytavený“ zvuk zesilovače si tak budete moci užít i při pokojové hlasitosti (funkce Power Soak funguje pouze v zapojení externího reproboxu přes 8 ohmů).

Charakter zvuku lze tvarovat pomocí třípásmového ekvalizéru, ovladače Presence koncového zesilovače, případně "nakopnout" tlačítkem Mid Boost (funkce je ovladatelná footswitchem). Mnozí jistě ocení zabudovaný Noise Gate s ovladačem na zadním panelu, efektovou smyčku, linkový výstup a dva vstupy pro footswitche. K zesilovači lze připojit reproboxy s impedancí 8 a 16 ohmů.

Technické specifikace:
• Rozměry: 42 x 20 x 23 cm
• Hmotnost: 11 kg

Všechny produkty od výrobce
Engl Fireball 25

Engl Fireball 25

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce