Engl Ironball Special Edition

Engl Ironball Special Edition

30590 Kč

Ve slevě je Engl Ironball Special Edition originální od labelu Engl - tento artikl je tady pro vás v jedinečné akci za 30590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212506
Do obchodu

Popis

Engl

Velmi žádaný produkt, Engl Ironball Special Edition od předního výrobce Engl - tento produkt obchodujeme při časově omezené akci za 30590. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Kytarový lampový zesilovač

 Kytarový zesilovač Ironball E606SE ze speciální série německé značky Engl propojuje analogové a digitální světy. V základu se jedná o dvoukanálový celolampový zesilovač s výkonem 20W a přehlednými ovládacími prvky, který (co se zvuku týče) nepřistupuje na žádné kompromisy, tj. v rámci signálové cesty nepoužívá žádné polovodiče, tak aby byl zvuk maximálně ryzí.

Zvuková škála prvního kanálu (Clean) začínaná na jasném čistém zvuku a končí na rockovějším crunchi. Druhý kanál (Lead) navazuje, kde končí Clean channel, a pokračuje až do sfér metalového ultra-hi gainu. Charakter zvuku lze tvarovat pomocí třípásmového ekvalizéru, ovladače Lead Presence koncového zesilovače, případně "nakopnout" přepínačem Gain Boost (lze aktivovat footswitchem). Mnozí jistě ocení i možnost attenuace zvuku díky ovladači Power Soak na zadním panelu, kdy dokážete výkon aparátu snížit až na 1W. Parádní „vytavený“ zvuk zesilovače si tak budete moci užít i při pokojové hlasitosti.

Digitální svět reprezentuje kompatibilita s MIDI, digitální efektový procesor (integrované efekty reverb a delay) a IR loader (zesilovač nabízí tři nastavené IR kabinetů Engl a pět slotů pro vaše vlastní IR, které nahrajete přes USB). Z toho je jasné, že kromě výstupů do reproboxů s impedancí 16 a 8 ohmů můžete využít i symetrický XLR DI výstup pro přímé propojení s mixpultem nebo nahrávacím zařízením. Zadní panel dále nabízí efektovou smyčku, vstup pro foostwitch a ovladače efektů (Reverb, Delay) a zabudovaného Noise Gate. Naprostá většina funkcí je ovladatelná přepínači na předním panelu případně pomocí MIDI foostwitchů.

Technické specifikace:
• Rozměry: 34 x 14 x 22 cm
• Hmotnost: 7 kg

Všechny produkty od výrobce
Engl Ironball Special Edition

Engl Ironball Special Edition

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce