Engl Powerball

Engl Powerball

4790 Kč

Exkluzivní Engl Powerball co bereme od značky Engl - tento produkt doručujeme za bombastickou cenu 4790 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212508
Do obchodu

Popis

Engl

Nejprodávanější Engl Powerball od originálního výrobce Engl - tento hit získáte levně za 4790. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový efekt

 Engl Powerball EP645 je kompaktní pedálový efekt vystavěný na základech zvuku Lead2 kanálu zesilovače Engl Powerball II. Jedná se o ryze analogový true bypass efekt se speciálně vybranými komponenty, který replikuje úrovně gainu již zmíněného kytarového zesilovače. Na své si tak přijdou především milovníci řádně nabroušeného hi-gain zvuku, protože přesně to vám tento „amp-in-a-box“ pedál poskytne. Charakter zvuku lze upravovat pomocí třípásmového ekvalizéru a ovladačů určujících výstupní hlasitost a úroveň zkreslení.

Veškerá elektronika pedálu je zasezena v odolném kovovém šasi a chráněna obvodem ZERO LOSS REVERSE POLARITY PROTECTION. K napájení slouží 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici.

Všechny produkty od výrobce
Engl Powerball

Engl Powerball

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce