Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité)

Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité)

14900 Kč

Neodoláte: Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité) od producenta Epiphone - toto zboží si můžete objednat při časově omezené akci za 14900 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN222102
Do obchodu

Popis

Epiphone

Váš oblíbený produkt, Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité) od výrobce Epiphone - tento produkt prodáváme téměř zdarma za 14900. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická kytara

 Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání. Povrchové škrábance v laku na spodní straně těla kytary.

Elektrické kytary typu Les Paul od firmy Epiphone představují již po několik desetiletí finančně dostupnější alternativu originálů s logem Gibson. Řada Les Paul Standard se vrací k elegantnímu designu kytar Gibson Les Paul Custom z roku 1954.

Tělo modelu Les Paul Custom Ebony je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku se „60s SlimTaper“ profilem je přilepen ebenový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva tovární humbuckery ProBucker s Alnico II magnety zdařile emulují zvuk PAF snímačů. Poskytují kytaře plný vřelý tón, který oceníte s čistým i rockově zkresleným zvukem. Jeho charakter lze standardně upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů. Voskování snímačů zaručuje spokojenou hru bez otravné zpětné vazby a humu.

Rychlé a přesné ladění a dobrý sustain zajišťují mechaniky Grover Rotomatics s převodovým poměrem 18:1 a plně nastavitelná kobylka Locktone Tune-o-matic se struníkem. Luxusní vzhled kytary podtrhuje hardware ve zlatém provedení, černý pickguard, vícevrstvá obvodová lemovka těla a logo na hlavici.

Všechny produkty od výrobce
Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité)

Epiphone Les Paul Custom Ebony (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce