Epiphone Les Paul Standard 60s  Bourbon Burst (použité)

Epiphone Les Paul Standard 60s Bourbon Burst (použité)

13200 Kč

Jasný hit, Epiphone Les Paul Standard 60s Bourbon Burst (použité) od oblíbené společnosti Epiphone - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 13200 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219577
Do obchodu

Popis

Epiphone

Jedinečná nabídka, Epiphone Les Paul Standard 60s Bourbon Burst (použité) od kvalitního výrobce Epiphone - tento produkt objednáte ve výhodné akci za 13200. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Elektrická kytara

 Vady v laku u nultého pražce, viz foto. Jinak v pořádku a plně funkční.

Elektrické kytary typu Les Paul od firmy Epiphone představují již po několik desetiletí finančně dostupnější alternativu originálů s logem Gibson. Řada Les Paul Standard nabízí kytary v LP tvaru v jejich nejklasičtější podobě – v případě kytar Standard 60s se jedná o návrat k feelu a tónu kytar z 60. let minulého století.

Mahagonové tělo modelu Les Paul Standard 60s Bourbon Burst zdobí a vrchní dýha z fládrovaného javoru kvality AA. K mahagonovému krku se „SlimTaper 60s C“ profilem je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva tovární humbuckery ProBucker s Alnico II magnety zdařile emulují zvuk PAF snímačů. Poskytují kytaře plný vřelý tón, který oceníte s čistým i rockově zkresleným zvukem. Jeho charakter lze standardně upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů. Voskování snímačů zaručuje spokojenou hru bez otravné zpětné vazby a humu.

Rychlé a přesné ladění a dobrý sustain zajišťují mechaniky Grover Rotomatics s převodovým poměrem 18:1 a plně nastavitelná kobylka Locktone Tune-o-matic se struníkem. Stylový vzhled kytary podtrhuje krémový pickguard, krémová obvodová lemovka těla a logo na hlavici.

Všechny produkty od výrobce
Epiphone Les Paul Standard 60s  Bourbon Burst (použité)

Epiphone Les Paul Standard 60s Bourbon Burst (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce