Erica Synths Desktop Bassline DB-01

Erica Synths Desktop Bassline DB-01

14390 Kč

Výjimečné zboží, Erica Synths Desktop Bassline DB-01 od známé značky Erica Synths - tento artikl doporučujeme v husté akci za 14390 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN221082
Do obchodu

Popis

Erica Synths

Trhem osvědčený produkt, Erica Synths Desktop Bassline DB-01 co odebíráme od výrobce Erica Synths - toto zboží si můžete nechat doručit za jedinečnou cenu 14390. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Analogový syntezátor

 Bassline od Erica Synths je vysoce výkonný analogový modulátor disponující širokou paletou zvuků od mohutných basových linek a zuřivých zvuků po masivní drony a bicí. Modulátor obsahuje nespočet generátorů, filtrů a efektů pro vytváření nezkrotných loopů a smyček. Verze desktop je vhodná pro live performance i studiová session, všechny filtry a efekty jsou rozmístěny v intuitivním ovládacím panelu s přehledným LED displejem.

Bassline nabízí 64krokový sekvencér, LFO filtry s VCF modulací, arpeggiator, overdrive efekt, vzorkovací randomizátor, pitch envelope generátor a BBD delay pro obohacení vstupního signálu. K dispozici budete mít 3 vstupy, 3 výstupy, MIDI In/Out konektivitu a dva přepínače pro Waveform (3 režimy) a Low/High Pass filtr. Detailní nastavení vám potom umožní ovládací panel s otočnými knoby a podsvícenými tlačítky. Do interní paměti potom můžete uložit až osm bank po šestnácti patternech.

Všechny produkty od výrobce
Erica Synths Desktop Bassline DB-01

Erica Synths Desktop Bassline DB-01

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce