Erica Synths Pico System III - Desktop box

Erica Synths Pico System III - Desktop box

14290 Kč

Trhem osvědčený produkt, Erica Synths Pico System III - Desktop box kvalitní značky Erica Synths - tento artikl je v tuhle chvíli v perfektní akci za 14290 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221085
Do obchodu

Popis

Erica Synths

Neodoláte: Erica Synths Pico System III - Desktop box od známého výrobce Erica Synths - toto zboží si můžete zakoupit levně za 14290. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Analogový syntezátor

 Pico System III od Erica Synths je kompaktní a výkonný analogový modulátor disponující velkým množstvím filtrů, generátorů a efektů pro vytváření nezkrotných loopů a smyček. Verze desktop je vhodná pro live performance i studiová session, všechny filtry a efekty jsou rozděleny do sloupců pro snadnou orientaci.

Pico Systém III nabízí 2, 3 nebo 4krokový sekvencér, dva VCO filtry, dvojici ASR envelope generátorů, dvě rezonanční lowpass brány a BBD delay pro obohacení vstupního signálu. K dispozici budete mít 31 vstupů, 20 výstupů a sedm přepínačů pro co nejflexibilnější využití. Detailní nastavení vám potom umožní otáčivé knoby.

Součástí balení je dvacet propojovacích kabelů, Hosa kabel, napájecí adaptér a pět DIY hlasových slotů.

Všechny produkty od výrobce
Erica Synths Pico System III - Desktop box

Erica Synths Pico System III - Desktop box

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce