ESI MAYA 44 eX

ESI MAYA 44 eX

4260 Kč

Radost přinášející ESI MAYA 44 eX od producenta ESI - toto zboží si můžete nechat poslat za výhodnou cenu 4260 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175883
Do obchodu

Popis

ESI

Prestižní ESI MAYA 44 eX oblíbené značky ESI - tento artikl čeká na vás v bombastické akci za 4260. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Zvuková karta PCIe

 MAY 44 eX je vysoce kvalitní 24-bit/96kHz zvuková karta do PCIe slotu. Má 4 analogové vstupy a výstupy, optické rozhraní S/PDIF in/out a je určená pro domácí nahrávací studia. Tomu odpovídají i kvalitní převodníky a široká podpora ovladačů na Windows platformě, včetně ASIO a propracovaného routovací softwaru DirectWire.

Analogové vstupy i výstupy jsou realizovány pomocí 6,3mm stereo jack konektorů, které umožňují připojit stereo linkový signál. První vstupní konektor (1/2) však umožňuje připojit symetricky mikrofon a podporuje i fantomové napájení +48V pro kondenzátorové mikrofony. Druhý vstupní konektor (3/4) zase umožňuje přímé připojení nástroje s vysokoimpedančním snímačem, například elektrickou kytaru nebo baskytaru. Výstupy jsou zase vybaveny sluchátkovým zesilovačem, takže umožňují připojení sluchátek.

Pro dokonalý přenos signálu do dalšího zařízení je MAYA44 eX vybavena optickým rozhraním S/PDIF.

24-bit / 96 kHz 102dB(a) A/D převodník
24-bit / 96 kHz 108dB(a) D/A převodník
4 simultánní vstupy a výstupy
Mikrofonní předzesilovač s +48V fantomovým napájením
Hi-Z vstup pro přímé připojení kytary
Simultánní full-duplex záznam a přehrávání
S/PDIF optický vstup a výstup
Sluchátkový výstup
EWDM driver: podpora MME, WDM, DirectSound a ASIO 2.0
DirectWire s podporou virtuálních kanálů

Všechny produkty od výrobce
ESI MAYA 44 eX

ESI MAYA 44 eX

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce