ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH

ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH

35590 Kč

Velmi oblíbený produkt ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH od producenta ESP LTD - tento artikl je tady pro vás s extra slevou za 35590 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213113
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Produkt osvědčený zákazníky, ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH od top značky ESP LTD - toto zboží si můžete koupit za úžasnou cenu 35590. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Levoruká elektrická kytara

 Elektrické kytary Arrow-1000 jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti tak plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Konstrukce těla této kytary je složena z mahagonových křídel a průchozího krku ze tří kusů javoru s užším rychlým profilem Thin U. Plochu ebenového hmatníku rozděluje čtyřiadvacet pražců velikosti Extra Jumbo a polohové značky s ostrým metalovým designem.

Dva aktivní humbuckery EMG poskytují zvuku kytary potřebnou hutnost, plnost a agresivitu, který si však i při tom nejvyšším tlaku zachovává konkrétnost. Potřebám metalových hráčů je uzpůsobeno i strohé ovládání v podobě jediného potenciometru hlasitosti a páčkového přepínače snímačů. Struny jsou uchyceny v kvalitních ladících mechanikách značky Grover a ve dvojzvratném tremolu Floyd Rose 1000SE s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Zámky na nultém pražci zajišťují maximální stabilitu ladění i při častém používání páky. Stylový design kytary podtrhuje působivá barevná úprava těla v provedení Violet Andromeda, kdy tělo nástroje mění odstíny barvy v závislosti na úhlu dopadu světla.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH

ESP LTD ARROW-1000 VLAND LH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce