ESP LTD BK-600 M GSBSD

ESP LTD BK-600 M GSBSD

43290 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází ESP LTD BK-600 M GSBSD co bereme od značky ESP LTD - tento hit můžete sehnat v jedinečné akci za 43290 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213091
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Váš oblíbený produkt, ESP LTD BK-600 M GSBSD od populární značky ESP LTD - toto zboží zakoupíte levně za 43290. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 ESP LTD BK-600 M GSBSD je signature Les Paul kytaristy Billa Kelihera z americké rockové kapely Mastodon z produkce LTD.

Masivní tělo kytary se standardní tloušťkou tradičních modelů Les Paul je zhotoveno z mahagonu. Ke krku složeného ze tří kusů mahagonu s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z makasarského ebenu osazený dvaadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva pasivní humbuckery Seymour Duncan Distortion se zakázkovými kryty, masivními keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře plný šťavnatý zvuk s potřebnou artikulací a dynamikou. Sonický arzenál kytary rozšiřují funkce push/pull obou potenciometrů, kdy ve vteřině změníte zvuk humbuckeru na single-coil. Sestavu ovladačů standardně doplňuje třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a kobylce Tonepros Locking TOM a struníku.

Kytara je dodávána v kufru.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD BK-600 M GSBSD

ESP LTD BK-600 M GSBSD

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce