ESP LTD D-430E NAT

ESP LTD D-430E NAT

11790 Kč

Trhem osvědčený produkt, ESP LTD D-430E NAT s jakostní značkou ESP LTD - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 12190 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170795
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Jedinečná nabídka, ESP LTD D-430E NAT od populárního výrobce ESP LTD - tento hit seženete při likvidaci skladu za nepřekonatelných 12190. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Udělejte si radost..

Elektroakustická kytara

 Akustické kytary LTD se vyznačují solidním zpracováním, kvalitními materiály, osvědčenými typy elektroniky a příjemnou cenou.

Polomasivní tělo s výřezem tvoří přední deska z masivního smrku Sitka, luby a zadní strana jsou z palisandru. Pevné a spolehlivé vsazení mahagonového krku do těla zajišťuje osvědčený rybinový spoj. Krk s příjemným profilem typu Thin „U“ má palisandrový hmatník s 20 pražci. Pražce nultý a sedlový jsou vyrobené z moderního materiálu NuBone, který se vyznačuje skvělými rezonanční vlastnostmi. Přesné ladění zajišťují zlaté mechaniky LTD.

O ozvučení se stará piezo Fishman Sonicore, který je napojený na předzesilovač Fishman Isys+ vybavený dvoupásmovým ekvalizérem, přepínačem phase pro redukci zpětné vazby, ovladačem hlasitosti a ladičkou.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD D-430E NAT

ESP LTD D-430E NAT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce